UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Trečiadienį Apple kompanija pristatė savo naująjį gaminį Apple iPad2. Naujasis iPad turės galingą dviejų branduolių Samsung A5 procesorių, kuris kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad bus net iki devynių sykių greitesnis nei pirmtakas. Ekranas išliks tokio pat dydžio 9,6 colio su 1024 x 768 pix. raiška.

  

  

     Apple iPad2 buvo pašalintas pagrindinis trūkumas, kurį turėjo pirmtakas, tai kameros įdiegimas. Šiame modelyje, skirtingai nei pirmtake, įmontuotos dvi kameros. Pirmoji kamera priekyje įmontuota vaizdą pokalbiams, antroji, įmontuota nugaroje, skirta įrašinėjimui. Antroji kamera sugeba įrašinėti HD(720p.) raiška.

     Naujojo modelio išorė taip pat truputi pasikeitė. Jis tapo plonesnis, vos 8.8 mm storio, o svoris vos 601 g. Nepaisant plonesnio korpuso, iPad2 baterija nenukentėjo ir gamintojai žada, kad baterija turėtų dirbti iki 10 val.

 

  

 

     IPad2 kaip ir iPad bus galima rinktis iš kelių variantų. Bus modeliai su Wi-fi ir be jo, bei skirtingos talpos. Bus galima rinktis modelius turinčius 16, 32, 64 gigabaitus vidinės atminties. Nuo iPad2 savybių skirsis ir jo kaina. Kartu su naujuoju modeliu Apple išleis ir įvairių spalvų dėklų šiam modeliui.

     Nauji iPad2 turėtų pasirodyti daugelyje pasaulio šalių iki kovo mėnesio galo. Apačioje galite pasižiūrėti Apple įkūrėjo, S. Jobs, iPad2 pristatymą.