UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

            Nokia pristatė du naujus modelius naudosiančius Symbian operacinę sistemą tai Nokia X7 bei Nokia E6. Abu naujieji modeliai turės jutiklinius ekranus bei naudos Symbian^3 operacinę su labai ilgai laukti atnaujinimu, kuris vadinasi „Anna“.

            Nokia E6 modelis su pilna QWERTY klaviatūra bei 2,8 colio jutikliniu ekranu yra tikrai žavus modelis. Šio modelio matmenys 115.5 x 59 10.5 mm. Šis modelis palaiko visus galimus 3G variantus bei turi Bluetooth v3.0, Wi-Fi b/g/n. Taip pat su Symbian operacinės sistemos atnaujinimu „Anna“ šis modelis gavo ir papildomus saugos atnaujinimus. Nokia E6, kaip ir X7 turės įmontuota 8MP foto kamera be autofocus funkcijos, tačiau sugebančia įrašinėti 720 p. HD raiška.

 

Nokia E6


           Atmintis naujajame E6 taip pat neturėtų būti problema, kadangi šiame modelyje vidinė atmintis sieks 8 GB, bei šią vietą bus galima padidinti microSD kortelės pagalba dar 32 GB. E6 baterija taip pat turėtų būti įspūdinga. Nokia teigia, kad šis modelis budėjimo rėžimu galės būti nekrautas net 28 dienas, o baterijos pokalbio trukmė net 15 val. Ką apie patį modelį mano Chris Robert, Nokia E6 kūrėjas galite išgirsti filmuke apačioje.

 

 

              Nokia X7 – visiškai lietimu valdomas mobilusis telefonas. Šis modelis naudos AMOLED technologijos, 4 colių ekraną, kuris taip pat yra atsparus raižymuisi. Pats naujojo mobiliojo telefono korpusas bus padarytas iš nerūdijančio plieno. Šis mobilusis telefonas labai patiks muzikos bei filmų žiūrovams dėl itin ištvermingos baterijos. Nokia teigia, kad šis įrenginys galės nepaliaujamai grot muziką apie 50 val., o žiūrint filmus baterija turėtų išlaikyti apie 6 val. Daugiau visos funkcijos yra tokios pat kaip ir Nokia E6. Trumpą filmuką apie naująjį modelį galite pasižiūrėti apačioje.