UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Samsung kompanija išleidžia naują atviro kodo operacinę sistema pavadinimu „Bada“. „Bados“ pagrindą sudarys operacinė sistema šiuo metu naudojama tokiuose modeliuose kaip Samsung S8000-Jet ar S5230. Naujoji operacinė sistema bus pritaikyta pagrinde sensoriniam telefonams, tačiau tikėtina, kad po kiek laiko ją matysime ir klasikiniuose modeliuose.

 

     Klausimas kyla kas gi pasikeitė? Atsakymas yra, kad pakolkas ne kažin kas ir pasikeitė. Samsung jau kurį laiką leidžia telefonus su savo operacine sistema, pasikeitė tik tai, kad jie ją pavadino ir suteikė galimybę su ja dirbti išoriniams programuotojams ir kūrėjams.

 

     Nedaugelis telefonų gamintojų galėtų ramiai išleisti naują operacinę sistema, tačiau galima teigti, kad Samsung įtakos mobilių telefonų rinkoje gali pakakti šią operacinę sistemą sėkmingai išplatinti. Taip pat norėdama paskatinti programų kūrimą naujajai operacinei sistemai Samsung nusprendė skirti premijas, daugiausiai priedų ar programų sukūrusioms kompanijoms, ar programuotojams.

 

    Taipogi pradėjo sklandyti gandai, kad Samsung  kėtina atsisakyti gaminti telefonus su Symbian operacine sistema. Jeigu taip atsitiks Symbian  gali greitai tapti tik Nokia telefonuose naudojama operacine sistema.

 

     Apačioje galite paklausyti "Bada" operacinės sistemos prezentacija.