UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Samsung kompanija išleidžią dar vieną telefoną su sensoriniu ekranu. Tačiau negalvokit, kad Samsung kompanija nejuda į priekį. Naujasis GT-S7550 arba dar kitaip “Blue-Earth” yra pagamintas iš perdirbto plastiko, tačiau ne tuoj jis visus stulbina. Šio modelio išskirtinumas didelis saulės elementas telefono nugarėlėje. Dėl saulės elemento telefoną bus galima krauti saulės energija. Kaip efektyvus bus šis krovimas pasakyti dar negalima, tačiau pati idėja žavi ne vieną. Tačiau tausodama aplinką bei pirkėjų piniginę Samsung tuom neapsiribojo. Prie naujojo modelio komplektacijoje bus ypatingai našus baterijos pakrovėjas. Komplektacijoje bus netgi instrukcijos kaip panaudoti dėžutę ir paversti ją rašiklių laikikliu ar rėmeliai nuotraukai. Na su rėmeliais gal jie ir kažkiek perlenkė.

 

 

    Samsung GT-S7550

 

 

   Pačio telefono galimybės ganėtinai įspūdingos. Telefonas palaikys 3G greitį, Wifi, turės GPS imtuvą, 3 colių (400x280 pix.) ekraną, 3,2 MP kamerą, vietą microSD kortelei, FM radiją bei muzikinį grotuvą. Telefonui su tokiu funkcijų bagažu reikės ir galingos baterijis( čia turėtų praversti saulės elementai). Telefono baterijos talpa bus 1080 mAH. Samsung teigia, kad valandą laiko pakrovus baterija su saulės elementu, telefonu bus galima kalbėtis 10 min.  

     Viską apibendrinus galima teigti, kad naujasis telefonas yra šviežio vėjo gūsis telefonų rinkoje ir yra laukiamas rinkoje dėl savo savybių.