UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

    Šiandien bandysime truputi aptarti moderniausia Nokijos X serijos mobilųjį telefoną X6. Šis modelis jau savyje turi 32 GB vidinės atminties, 3,2 colio capacitive ekraną, 5 MP kamera su Carl Zeiss Tessar optika. Taip pat, pagal neoficialią informaciją, 2010 metų vasario mėn., Nokia planuoja išleisti X6 modelį su 16 GB vidinę atmintimi. Ši modifikacija turėtų būti pigesnė.

 

     Pačio telefono komplektacija tikrai neišsiskirianti. Komplektacija susideda iš ausinių, pakrovėjo, baterijos, USB duomenų kabelio,  CD su reikiama programine įranga bei pačio telefono. Būtų tikrai šaunu jeigu gamintojas būtų komplektacijoje įdėjęs orginalų dėkliuką telefonui saugoti, kaip Nokia 5530 Il.Tačiau šiais sunkiais laikais ir tokiam dideliam mobilių telefonų gamintojui kaip Nokia tenka taupyti.  

 

     Labai įdomus dalykas, kad šiame modelyje Nokia pirma syki panaudojo capacitive tipo ekraną, vietoje anksčiau naudotų resistive. Ir galiu tikrai pasakyti, kad skirtumas jaučiasi. Ekranas tapo kur kas jautriasnis nei ankstesnių Nokia modelių su jutiminiu ekranu. Ekrano rezoliucija 360x640 pix., turi 16 mln. Spalvų, taip pat ganėtinai ryškiai matosi, net jeigu saulė šviečia tiesiai į ekraną.

 

 

Nokia X6 iš priekio ir galo 


     Priekyje, Nokia X6, turi video kamerą skirta video skambučiams, didelį jutiminį ekraną ir mygtuką skirta iškviesti meniu.

 

     Vieta sim kortelei dėti yra padaryta kairėje telefono pusėje, bet čia Nokia vėl pataupė neįdėdama spiruoklinio mechanizmo, tad dabar norint išimti SIM kortelę reikia nuimti galinį dangtelį. Kitoje telefono pusėje rasite kameros įjungimo arba fotografavimo mygtuką, telefono užrakinimo mygtuką, bei garso reguliavimo mygtuką. Visi šie mygtukai yra tgikrai patogųs naudoti.

 

     Telefono viršuje yra 3,5 mm audio jungtis, telefono įjungimo mygtukas, pakrovimo lizdas bei USB lizdas.

 

     Bendrai paėmus Nokia X6 nėra labai išsiskiriantis telefonas iš kitų. Tai nėra revoliucinis telefonas, tačiau vis dėlto tai yra vienas žingsnis į priekį kuriant daugiafunkcinius telefonus. Rankoje Nokia X6 nesijaučia kaip prabangus modelis, plastikas primena Nokia 5530, kas nėra gerai telefonui kuris yra ženkliai bransgesni.