UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     LG pristatė naują  modelį GT540, kuris naudos Android operacinę sistemą. Tai yra modelis kuriuo LG bando pristatyti rinkai kažką naujo ir įspūdingo. Turiu pasakyt, kad jiems pavyko. Naujojo modelio dizainas yra tikrai išsiskiriantis nuo kitų juodų ar baltų kaladžių.

 

     Naujojo telefono ekranas bus 3 colių, 262 tūkst. spalvų, 320x480 raiškos. Pats telefonas turės: 3MP kamera su autofocus funkcija, HSDPA (max 7,2 Mbps), HSUPA su maksimaliu 2Mbps išsiuntimo greičiu, vietą microSD kortelei (max 32 GB), WiFi, FM radiją, 3,5 mm audio jungtį, bei atrodo, kad šis modelis turės Android 2.0 OS.

 

     Labai patrauklus dalykas, kad šis modelis lengvai palaikys prieigas prie socialinių tinklų tokių kaip Facebook, Twitter ir kitų. Šie dalykai labai svarbūs jaunajai pirkėjų kartai.

 

     Telefono Video grotuvas skaitys visus pagrindinius video formatus įskaitant DivX, WMV.

 

 

 

 

     Vieta kurioje šis LG modelis tikrai išsiskiria tai yra jo išvaizda. Šio telefono viršus ir apačia yra įdubusi, lyg telefonas turėtų pečius. Visa telefono nugarėlė yra banguota ir labai maloniai laikosi rankose. Pats telefonas bus gaminamas keturių spalvų: baltas, juodas, rožinis(pink) ir pilkas.

     LG oficialiame pranešime teigiama, kad šis modelis pasirodys 2010 metų balandžio mėnesį .