UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

          Po teisminių pralaimėjimų prieš „Samsung“ JAV ir Australijos teismuose, kompanija "Apple", gali išgyventi gana svarią nesėkmę prieš kitą konkurentą – "Motorola Mobility". Primename, kad "Motorola Mobility" nupirko “Google” kompanija su visu patentų portfeliu. Neoficialiomis žiniomis tai buvo daryta tikslingai, tam, kad padėtų Android OS savo telefonuose naudojančiom kompanijom bylose prieš “Apple”, kuri labai aršiai buvo pradėjusi ginti savo intelektinę nuosavybę. „Google“ kompanijai vos tik įsigijus "Motorola Mobility" buvo pradėtas staigus puolimas prieš „Apple“. Galima teigti, kad Samsung prieš „Apple“ atsilaikė, o „Apple“ gintis nuo „Samsung“ ir "Motorola Mobility" darosi sunku.

          Interneto svetainės "AllThingsD" teigimu, "Motorola" Vokietijoje jau pasiekė pergalę pirmame teismų maratono etape, siekdama uždrausti prekybą kai kuriais „Apple“ produktais. Tai reiškia, kad „iPhone" ir „iPad“ modeliai su 3G palaikymu gali būti uždrausti visoje Europos Sąjungoje.

          Vokietijos teismas nustatė, jog "Apple" įrenginiuose naudojama "Motorola" užpatentuota technologija, susijusi su GPRS duomenų perdavimu. Kompanijos "Apple" teigimu, "Motorola" patente aprašoma technologija yra neatskiriama GPRS dalis ir todėl ją būtina licencijuoti, remiantis FRAND standartu, kuris numato sąžiningą konkurenciją tarp gamintojų (o kartu nustato ir supaprastintas licencijavimo sąlygas). Teismas buvo palankus „Motorola“ kompanijai, tačiau „Apple“ ruošiasi nuosprendį apskųsti. To tarpu „Apple“ atstovas spaudai teigia, kad galimi draudimai neįtakos kompanijos pardavimų švenčių sezono metu.