UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

          „Nokia“ ruošiasi iš gamyklų Suomijoje, Vengrijoje ir Meksikoje atleisti apie 4000 darbuotojų. Naikinamų darbo vietų priežastis – gamybos perkėlimas arčiau tiekėjų – į Aziją.

      „Nokia“ vykdo globalaus masto restruktūrizaciją, siekdama pasirengti rimtai konkurencinei kovai su savo pozicijas įtvirtinusiais kitais rinkos žaidėjais, „Apple“ ir „Samsung“.

      2011 metų pabaigoje „Nokia“ įmonių grupė turėjo 130 000 darbuotojų (įskaitant „Nokia Siemens“). Vien tik „Nokia“ tuo pat metu turėjo apie 30 000 darbuotojų. Pirmąjį etatų mažinimą „Nokia“ paskelbė praėjusių metų balandį (planuota atleisti 7000 darbuotojų), papildomas mažinimas (3500 darbo vietų) buvo paskelbtas praėjusį rugsėjį. Lapkritį „Nokia Siemens“ padalinys taip pat pranešė apie 17000 darbo vietų panaikinimą.

      2011 metais prekyba išmaniaisiais telefonais Nokia kompanijoje smuko ketvirtadaliu, o tai privedė prie 1 mlrd. eurų nuostolio. Šį nuostolį Nokia ketina panaikinti mažindama gamybos bei logistikos sąnaudas.

      Suomiai išmaniuosius telefonus šiuo metu gamina Kinijoje ir Pietų Korėjoje. „Lumia 710“ modelis keliaus iš Brazilijos. Iš viso kompanija pasaulyje turi 9 fabrikus, dar vienas šiuo metu statomas Hanojuje (Vietnamas).

 

Šaltinis: tevhnologijos.lt, gsmarena.com, phonearena.com