UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Microsoft kompanija pristatė naujus neįprastus telefonus Kino one ir Kin two, kurie yra sukurti naudotis socialiniais tinklais ir muzikos bei video formatų naudojimui. Abu telefonai naudoja Windows Phone 7 sąsaja, kuri ir yra sukurta būtent socialinių tinklų naudojimui. Naudojant šią sąsają, jūsų visų pažįstamų gyvenimas bus jums kaip ant delno, nes jis bus pastoviai atnaujinamas.

     Kino ne, dar pramintas Vėžliu, yra labai kompaktiškas slaideris su pilna QWERTY klaviatūra. Jis yra pakankamai mažas, kad būtų galima rašyt su viena ranka. Šis modelis turės 5 MP kamerą, 4 GB vidinės atminties, GPS imtuvą bei Zune media grotuvą.


Microsoft Kin Microsoft Kin Microsoft Kin Microsoft Kin

Microsoft Kin one, Turtle (Vėžlys)


     Kin two, dar vadinamas Pure, yra taip pat slaideris su pakankamai didele QWERTY klaviatūra. Šis modelis bus brangesnis už Vėžlį, tačiau ir funkcijų bus daugiau. Pure turės 8 MP kamerą, su galimybę filmuoti HD kokybę bei 8 GB vidinės atminties.

 

Microsoft Kin Microsoft Kin Microsoft Kin

Microsoft Kin Two, Pure


     Abiem telefonų modeliams trūksta vietos atminties kortelei, tačiau abu modeliai turės „Kin Studio“ programą, kuri leis dalintis nuotraukomis esančiomis telefoną, telefono numeriais ir visa kita informacija kuri bus telefoną tuo metu. Šie modeliai turėtų pasirodyti šių metų vidury.

 

     Štai truputi informacijos apie Kin Loop programa, kuri lengvai leidžia bendrauti per socialinius tinklus ir palaikyti ryšį su geriausiais draugais bei šeima, kasdien, kiekvieną minutę. Filmukas yra anglų kalba.