UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Pasirodo, kad Walkman serija nėra mirusi, tiesa pasakius, ji sėkmingai gyvuoja toliau. Šį teiginį įrodo du naujai išleisti modeliai kurie papildys Walkman seriją, tai Sony Ericsson Zylo ir Spiro. Abu telefonų modeliai pritaikyti muzikos klausimui ir socialiniams tinklams. Abi šios funkcijos mirtinai reikalingos šių dienų jaunimui.

     Sony Ericsson Zylo yra muzikos fanatikų svajonė. Šis modelis palaiko HD FLAC audio formatą, kuris nepraranda audio kokybės kaip MP3 ar ACC audio formatai. Taigi jūs  turėsite aukščiausios kokybės muziką savo telefone. Naujasis slaideris bus 103 x 52 x 11.5 išmatavimų ir svers 116 gramų. Taip pat, naujasis modelis turės 3G HSDPA ryšį bei palaikys quad-band GSM/GPRS/EDGE dažnius, o tai reiškia, kad su šiuo telefonu galėsite kalbėtis visame pasaulyje. Sony Ericsson Zylo ekranas bus  TFT, braižymams atsparus, 2.6 colio ekranas palaikantis QVGA rezoliucija. Kamera šiame modelyje bus 3,2 MP ir aišku šis modelis turės vietą microSD atminties kortelei, kurią čia galėsite dėti iki 16 GB. Šis telefonas palaikys  MP3, ACC ir kaip jau minėjau FLAC audio formatus. Papildomai, prie jau išvardintų funkcijų, galima paminėti FM radiją su RDS, Bluetooth.

Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson ZyloSony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo Sony Ericsson Zylo

Sony Ericsson Zylo

 

     Antrasis aprašomas modelis šiandien -  Sony Ericsson Spiro. Šis modelis bus 92 x 48 x 16.75 mm išmatavimų, svers 90 gramų, palaikys dual-band GSM/GPRS/EDGE dažnius, turės 2 MP kamerą ir 2,2 colio, TFT ekraną palaikantį QVGA rezoliuciją. Savaime suprantama, kaip ir visi Walkmanai, šis modelis taip pat turės vietą microSD kortelei, kuri palaikys iki 16 GB korteles. Taip pat prie jau išvardintų funkcijų galima paminėti prieigą prie socialinių tinklų, FM radiją, Bluetooth, Walkman grotuvą.

 

Sony Ericsson Spiro Sony Ericsson Spiro Sony Ericsson Spiro Sony Ericsson Spiro

Sony Ericsson Spiro


     Abu modeliai turėtų pasirodyti 2010 metų III ketvirtį ir abu modelius bus galima pasirinkti iš trijų spalvų.