UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

Šis klausimas daugeliui kyla. Kas atsitiks su kažkada buvusiu mobiliųjų telefonų milžinu, kai jis parduos savo mobiliųjų telefonų padalinį. Pasirodo „Nokia“ ir toliau galės sėkmingai egzistuoti ir plėsti savo įmonę kitomis kryptimis. Pasak „The Economist“, „Nokia“ dabar savo dėmesį sutelks į tris pagrindinius verslus: „Nokia Solutions and Networks“ („NSN“), „HERE“ navigacijos programos ir „Advanced Technologies“. „MSN“ kol kas yra didžiausias „Nokia“ projektas kuris užsiima telekomunikacinėmis technologijomis bei sugeneruoja virš 90 proc. pertvarkytos „Nokia“ kompanijos pelno. „MSN“ pardavimai 2013 metų trečiąjį ketvirtį siekė 2.6 milijardo eurų.

 „HERE“ padalinys kuria navigacijos sistemas, kurios diegiamos  į mobiliuosius įrenginius bei automobilius. Šis padalinys taip pat „Nokia“ kompanijai dirba labai pelningai. Šio padalinio pardavimai 2013 metų trečiąjį ketvirtį siekė 0.2 milijardo eurų.
 „Advanced Technologies“ paskirtis „Nokia“ patentų licencijavimas. „Nokia“ per kelis pastaruosius dešimtmečius išrado bei užpatentavo begale technologijų.
Nors „Nokia“ kompanija ir išeina iš mobiliųjų telefonų rinkos ir šios kompanijos nebematysime taip dažnai laikraščių pirmuosiuose puslapiuose, tačiau potencialo labai pelningai dirbti ateityje kitose verslo sferose ji tikrai turi.