UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Nokia atskleidė tris naujus savo modelius. Visi trys modeliai yra skirti vidutiniam vartotojui ir turėtų padėti vartotojui kasdieniniuose reikaluose.C6 ir E5 modeliai naudos Symbian S60 5th edition (Symbian^1) operacinę sistemą, kurią Nokia žadą dėti į visus kuriamus brangesnius modelius, o C3 turės standartinę Nokia S40.

     Nokia C6 bus slaideris su QWERTY klaviatūra, kas yra labai patogu rašant SMS, naršant internetu arba redaguojant dokumentus.  Šis modelis palaikys 3G HSDPA ryšį, turės 3.2 colio jutiklinį ekraną palaikantį 16 mln. spalvų. Jeigu kalbėsime apie duomenų perkėlimą, tai Nokia C6 turės Wi-fi, USB, Bluetooth. Tačiau tai dar ne viskas. Nokia C6 taip pat turės GPS imtuvą, 5 MP kamerą su LED blykste. Šis modelis turėtų pasirodyti šio ketvirčio pabaigoje ir turėtų kainuoti apie 760 Lt, be mokesčių.

Nokia C6 Nokia C6 Nokia C6

Nokia C6

 

     Nokia C3 bus Nokia S40 platformos pagrindu veikiantis mobilusis telefonas. Ši platforma nereikalauja daug resursų ,todėl naujasis modelis leis telefono savininkui greitai ir produktyviai naudotis telefonu ar naudotis socialiniais tinklais. Šis modelis yra pritaikytas lengvai atnaujinti savo socialinio tinklo puslapį, komentuoti juose ar tiesiog bendrauti su draugais.

Nokia C3 Nokia C3 Nokia C3 Nokia C3

Nokia C3

 

     Šiame modelyje taip pat yra Wi-fi, 2 MP raiškos kamerą, 2.4 colio 262 tūkst. spalvų ekranas bei pilna QWERTY klaviatūra. Tačiau šiam modeliui labai truks 3G ryšio, nes be jo bendravimas per socialinius tinklus gali užtrukti. Šis modelis turėtų pasirodyti šių metų antra ketvirtį.


     Nokia E5, kaip ir Nokia C3, bus su pilna QWERTY klaviatūra.  Šis telefonas skirtas produktyviam darbui bei kokybiškam laisvalaikiui leisti.

Nokia E5 Nokia E5 Nokia E5 Nokia E5 Nokia E5

Nokia E5

 

   Nokia E5 savo galimybėmis ir išvaizda labai panašus į kitus E serijos modelius, tokius kaip E63, E71 ar E72. Jaunėlis E5 bus valdomas Symbian 3rd edition OS, turės 5 MP kamerą su LED blykste, Wi-fi, Bluetooth, o taip pat GPS, 3,5 mm audio jungtį, USB lizdą bei vietą microSD atminties kortelei. Prekyboje šį telefono aparatą bus galima pamatyti šių metų trečią ketvirtį.