UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Nokia pastaruoju metu vis stebina naujais modeliais ir šiandien pristatė dar vieną modelį Nokia X2. Nokia X2 bus pigus, pagrindines funkcijas atliekantis muzikinis telefonas, skirtas vartotojui, kuris telefone ieško tik pagrindinių funkcijų.

     Nokia X2 bus grįstas S40 platforma, dėl to, šiuo telefonu bus itin paprasta naudotis. Kaip tikras muzikinis telefonas, šis modelis turės atskirus mygtukus muzikos valdymui, stereo garsiakalbius bei FM radiją su RDS, kuri, dėl vidinės antenos telefone, galės veikti be ausinių. Tačiau šis modelis pasižymės ir funkcionalumu kadangi turės Bluetooth, 3,5 mm audio jungtį, vietą microSDHC kortelei, 5 MP fiksuoto fokusavimo kamerą bei supaprastintą prieigą prie socialinių tinklų. Tai visai neblogai kaip piguoliui kurio kaina turėtų būti apie 290 Lt, be mokesčių. Ekranas šiame modelyje mūsų nenustebino, jis bus 2,2 colio ir palaikys QVGA rezoliuciją.


 

Nokai X2 Nokai X2 Nokai X2 Nokai X2 Nokai X2

Nokia X2

 

     Nokia X2 turėtų pasirodyti parduotuvių lentynose šių metų birželio mėnesį. Bus galima rinktis iš keturių spalvų: juodos, mėlynos, raudonos arba sidabrinės.