UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

    Naujas Iphone bus ganėtinai plonas tik 9,3 mm storio. Visas korpusas bus įrėmintas į metalinius rėmelius. Metalinės korpuso dalys naudojamos ne tik dizainui, tačiau jos taip pat atlieka antenos funkciją. Taip pat naujas dalykas, yra tai, kad šio modelio nugarėlė bus padengta stiklu, kaip ir ekranas. Apple kompanija skelbia, kad gaminant šį modelį buvo panaudotas sutvirtintas stiklas, kuris iki 30 kartų tvirtesnis už plastiką.

 

iPhone 4iPhone 4iPhone 4    

Iphone 4


     Naujasis Iphone 4 naudos microSIM kortelę, bei kaip ir Ipad, turės Wi-Fi bei 3G. Iphone 4 naudos 1 GHz Apple A4 procesorių. Pasirinkimas taip pat padidės, bus galima rinktis iš 4, 16 ar 32 GB talpos modelių.

 

microSIM


     Vienas svarbiausių naujojo modelio privalumų yra jo ekranas. Naujasis Apple sutvirtintas stiklas padės jį išlaikyti sveiką netyčia išsprūdus telefonui, tačiau tai dar ne viskas. Naujasis ekranas palaikys 640 x 960 pix. rezoliuciją. Šio modelio rezoliucija keturis sykius aukštesnė nei prieš tai buvusių modelių. Kontrastas naujojo ekrano, kaip ir rezoliucija, taip pat keturis sykius aukštesnis. Naujieji rezoliucijos pakeitimai turėtų padėti programų kūrėjam lengviau pritaikyti programinę įrangą šiam modeliui.

 

iPhone 4 iPhone 4

Iphone 4 viduje esantys komponentai

 


     Foto kamera naujajam modeliui tikrai nebus silpnoji vieta. Penkių MP foto kamera su LED blykste fotografuoja tikrai kokybiškai, o video įrašymo galimybės dar labiau stulbina. Su naująja kamera bus galima įrašinėti 720p HD video su 30 fps. Įrašyta video medžiaga galėsite redaguoti, čia pat, telefone. Beje, LED blykstė galės tarnauti kaip šviesa filmuojant.

 

    Dar viena iš naujienų naujajame Iphone yra galimybė atlikti vaizdo skambučius. Nors daugelis telefonų gamintojų tokią paslaugą jau siūlo nuo 2008 metų, Iphone kūrėjai sugalvojo tai įdiegti į savo kūrinį tik dabar. Iphone šią programą vadina FaceTime. Pasinaudoti šia paslauga bus galima tik tose vietose kur bus Wi-Fi, nes ši paslauga veikia tik per bevielį internetą ir tik iš vieno Iphone 4 į kitą Ipgone 4.

    Iphone 4 turėtų pasirodyti rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais ir Lietuvoje. Iphone pristatymo trumpa filmuka galite rasti apačioje.