UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Nokia pristatė neįprastos formos modelį X5. Tai lyg suspaustas slaideris su pilna QWERTY klaviatūra. Pilna klaviatūra labai gerai rašant SMS ar tikrinantis elektroninį paštą, tačiau apie šio modelio  dizainą leisiu spręsti jums patiems.

     Šis modelis naudos Symbian S60 3rd edition operacinę sistemą bei turės 2,4 colio ekraną, kuris naudos QVGA rezoliuciją. Su šiuo mobiliuoju telefonu bus galima bendrauti beveik visose pasaulio vietose, nes jis palaikys quad-band GSM ir tri-band HSDPA duomenų perdavimus. Tai reiškia, kad GSM tinkle šis modelis palaiko keturis, 3G tinkle trs, pagrindinius dažnius. Taip pat šiame modelyje rasim Wi-fi, Bluetooth bei vietą microSD kortelei, taigi su duomenų perkėlimų šiame modelyje problemų nebus.

     Muzikos mylėtojai taip pat nebus nusivylę šiuo modeliu. Noki X5 turės 3,5 mm audio jungtį, bei Nokia pažadėjo, kad atkuriamas garsas šio modelio bus tikrai aukštos kokybės, o garsiakalbiai taip pat nenuvils. Taip pat, muzikos takelius šiame modelyje galėsite valdyti rankų gestais. Pasukę ragelį į tam tikrą pusę pakeisite dainą ir t.t.

 

Nokia X5 Nokia X5 Nokia X5 Nokia X5 Nokia X5 Nokia X5  

Nokia X5

 

     Kaip ir daugelyje kitų telefonų šiame bus taip pat integruota supaprastinta prieiga prie socialinių tinklų, Facebook, Twitter, Myspace ir t.t. Žmonės kurie naudojasi elektroniniu paštu taip pat galės valdyti iki 10 elektroninių pašto dėžučių iš vieno telefono. Taip pat bus įdiegti įdomūs valdymo elementai, pavyzdžiui papučius telefoną matysite visas neperskaitytas žinutes savo elektroniniam pašte.

     Nokia X5 turės 5 MP foto kamerą su LED blykste. Pagrindinis šio modelio išskirtinumas yra tai, kad matysime šį modelį labai įvairių, pastelinių, spalvų.

Apačioje galite pamatyti šio modelio reklaminį klipuką.