UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Nokia paleido C seriją pilnu pajėgumu. Pirmasis iš C serijos modelis, patekęs į mūsų rankas bei vitrinas, buvo Nokia C5. Šis mobilusis telefonas naudoja Symbian S60 3 kartos operacinę sistemą, dėl kurios tikrai negalima skųstis funkcijų stoka.

     Iš pirmo žvilgsnio Nokia C5 atrodo labai patraukliai. Pakuotėje rasime viską, ko gali prireikti naudojant šį mobilųjį telefoną, o tai yra baterija, pakrovėjas, 2 GB microSD kortelė, duomenų perdavimo kabelis bei stereo ausinės. Ko gi dar galima tikėtis mobiliojo telefono pakuotėje, kurio kaina nesiekia 500 Lt?

 Nokia C5Nokia C5

Nokia C5 pakuotė


     Šis mobiliojo telefono modelis yra konservatyvus, tačiau gražus. Nokia išliko ištikima savo stiliui ir kurdama šį modelį tikrai neprašovė. Dideli mygtukai yra labai patogūs ir norint į juos nepataikyti jau tikriausiai reiktų didelių sugebėjimų. Pats korpusas tiesiog spinduliuoja tvirtumo jausmu. Kokybiškai padarytas plastikas priekyje ir galia nejuda ir yra tvirtai priglūdės, o metalinė telefono nugarėlė suteikia papildomą tvirtumo jausmą. Tačiau, nors telefone ir yra metalinių detalių, pačio modelio svoris yra gerai subalansuotas.

 

 

Nokia C5 Nokia C5 Nokia C5

 

     Šio modelio ekranas naudoja QVGA rezoliuciją, kas jau tikrai nėra stebuklas tokiam telefono modeliui, veikiau tai jau yra tapusi taisyklė visiems mobiliesiems telefonams šios kainos kategorijoje. Atkuriamo vaizdo kokybė yra vidutinė, o pats C5 modelis tampa sunkiai panaudojamas tiesioginiuose saulės spinduliuose, net jeigu ryškumą nustatysite maksimaliai. Žiūrint į ekraną kampu, taip pat suprastėja jo ryškumas.

     Tačiau žiūrint į šio modelio  duomenis, tai yra vienintelė šio modelio silpnoji vieta. Telefono klaviatūra yra aukštos kokybės, mygtukai nejuda į šonus, minkštai spaudinėjasi, o jų dydis pakankamas rašyti tekstą ir tikrai ekstremaliom sąlygom. Mobiliojo telefono dešiniojo šono apačioje rasite lizdą microSD kortelei, palaikantį iki 16 GB, o viršuje garsą reguliuojančius mygtukus. Modelio viršuje yra sudėti, pakrovimo lizdas, USB lizdas bei 3,5 mm audio jungtis.


Nokia C5Nokia C5Nokia C5 


Nokia C5 modelio  kokybė yra tikrai aukšta, o dizainas traukiantis akį. Mes manome, kad šį modelį pamėgs ne vienas pirkėjas.

           Kaip jau minėjome, Nokia C5 naudoja Symbian S60 3rd edition operacinę sistemą. Perskaitę šį sakinį tikriausiai nelikote labai apstulbęs ir sužavėtas. Symbian S60 3rd Editon reikalauja operacinės sistemos lopymo, tačiau ir esamoje būklėje ji turi tikrai daug ką pasiūlyti. Visų pirma ši operacinė sistema yra labai paprasta ir ją greitai supras žmogus kuriam šis Nokia modelis bus pirmasis „protingasis“ telefonas. Taip pat, Nokia parduotuvė labai sparčiai vystosi, joje galima rasti daug įdomių programėlių nemokamai.

 

Nokia C5 Nokia C5 Nokia C5

Nokia C5 vartotojo sąsaja


     Nokia C5 jau būna su aukščiausia Symbian platformos versija, kurią galima dėti į klasikinius mobiliuosius telefonus S60 3rd Edition su Feature Pack 2. Kitaip tariant, Nokia C5 operacinės sistemos galimybės yra identiškos Nokia 5630 XpressMusic modeliui. Pastebėtinas vienas C5 trūkumas, tai Wi-fi. nebuvimas. Ši funkcija tikrai praverstų visiems „protingiesiems“ telefonams.

 

Nokia C5 Nokia C5 Nokia C5

Nokia C5 telefonų knyga

 

     Nokia C5 telefonų knyga nelaiko jokių ypatingų paslapčių. Tai paprasta telefonų knyga su keliom funkcijom viena iš jų galimybė susieti draugą su Facebook profiliu. Jeigu jūsų draugai bus pasirašę savo telefono numerį facebook socialiniame tinkle, telefono modelis įsives telefono numerį į jūsų telefono atmintį. Telefono numeriai gali būti pastoviai atnaujinami, jūsų pageidavimu. Naudojant socialinius tinklus, telefonas taip pat perspėja jeigu jūsų draugas pasikeitė, ar įdėjo papildomai nuotraukų, parašė komentarų. Viską susumavus galima teigti, kad Nokia C5 socialinių tinklų integracija tikrai nėra stulbinanti, tačiau ne visiems gi jų reikia. Be to, šis modelis jau būna su Nokia messaging palaikymu, o tai leidžia valdyti kelis elektroninius paštus vienu metu, net iki 10 elektroninių paštų.

 

Nokia C5 Nokia C5 Nokia C5

Su Nokia messaging programa galima valdyti iki 10 eletroninio pašto dėžučių


     Nokia C5 turi 3,2 MP foto kamerą su blykste. Ši kamera pasižymi „Full-Focus“ funkcija. Nokia teigia, kad „Full-Focus“ funkcija laikys visus daiktus pilnai sufokusuotus. Foto kamerą siūlo dar kelias funkcijas, kaip panoramos foto, raudonių akių panaikinimas ir t.t.  Nuotraukos darytos su šiuo modeliu atrodo padoriai.  Nuotraukos detalės ir spalvos atrodo pakankamai ryškios. Blykstė, kita vertus, yra beveik niekam tikus ir kartais tiktai pagadina nuotraukas. Viską susumavus galima teigti, kad foto galimybės su Nokia C5 yra labai ribotos. Video su šia kamera galima įrašinėti tik VGA rezoliucija 15 framų per sekundę. Filmuotos medžiagos pavizdį, sukurta su Nokia C5 galite atsisiųsti paspaudę čia.

 

Nokia C5 Nokia C5 Nokia C5

Nokia C5 kameros sąsaja


     Nokia C5 audio grotuvas, 3,5 mm audio jungtis bei FM radijas su RDS padės jums numalšinti muzikos alkį. Ausinės esančios pakuotėje negroja garsiai, tačiau garsas iš jų sklinda švarus.

 

Nokia C5 Nokia C5 Nokia C5

Nokia C5 media galimybės

 

     Vienas didžiausių Nokia C5 privalumų, lyginant su konkurentais, yra integruotas GPS imtuvas ir nemokama Ovi maps navigacija visam gyvenimui. Įjungus navigacija pirmą kartą, tiksli mūsų vieta buvo rasta per 1,5 min. Po pirmojo sykio, GPS imtuvas mus rasdavo iškart tik jį įjungus.

    Taigi Nokia C5 turi savo stipriųjų pusių ir silpnųjų pusių, tačiau už tokią pinigų sumą silpnąsias pusias tikrai galima praleisti pro pirštus.

 

 

 

 

 

 

 

 


advertisment:
'); // ]]>

Nokia C5 Nokia C5
Nokia C5 Nokia C5