UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Na iš pirmo žvilgsnio Sony Ericsson X8 atrodo lyg suaugęs X10 mini. Šis modelis turės 7.7 cm įstrižainės, HVGA(320 x 480) rezoliucijos, įbrėžimams atsparų ekraną, 600 Mhz procesorių, kurį valdys Android 1.6 operacinė sistema. Išties, viskas labai panašu į Sony Ericsson X10 mini.

     Šio modelio kamera bus 3,2 MP, tai jau nėra taip įspūdinga kaip šio modelio pirmtakų. Pakuotėje vietoje jau įprastų 8 GB, kurie buvo  Aino, Satio, X10 modeliuose, rasime tik 2 GB. Na, bet kortelę galima pakeisti. Tačiau funkcionalumu šis modelis neatsiliks nuo pirmtakų. Sony Ericsson X8 turės integruotus Wi-fi bei GPS imtuvus, Bluetooth, 3G, HSDPA, ryšius.

    

Nokia X8

 

     Antrasis pristatytas modelis buvo Sony Ericsson Yendo. Šis modelis turėtų pratęsti užmirštą Walkman seriją. Nors Šio modelio vartotojo sąsaja labai panaši į X10 mini, išties šis modelis naudoja Sony Ericsson kompanijos patentuotą operacinę sistemą. Sony Ericsson šiame modelyje panaudojo 6.6 cm, QVGA rezoliucijos, TFT jutiklinį ekraną.

 

 

      

Sony Ericsson Yendo

 

     Yando turės labai patogią vartotojų sąsają muzikos klausimui bei socialiniam tinklams. 3,5 mm audio jungtis leis klausytis muzikos su bet kuriom ausinėm. Šio modelio pagrindinė funkcija yra muzikos klausimas. Taigi nors muzikos atkūrimo kokybė bus aukšta kitomis funkcijomis šis modelis nepasižymės. Šiame modelyje bus integruota 2 MP foto kamera, palaikys tik GSM/EDGE dažnius ir kaip daugelis telefonų šiandien turės Bluetooth ryšį, FM radiją.

     Trečias pristatytas Sony Ericsson modelis šiandien Sony Ericsson Cedar. Tai GreenHeart serijos mobilusis telefonas, kuris yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų. Šis modelis svers apie 84 gramus, turės 3G ryšį(HSDPA), 2 MP foto kamerą, kuris sugebės įrašinėti VGA rezoliucija 30fps greičiu.

 

 

       
The Sony Ericsson Cedar


     Visi trys modeliai turėtų pasirodyti mūsų šalyje šių metų trečia ketvirtį.