UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Šiandien Nokia pristatė pirmąjį savo modelį su jutikliniu ekranu ir klaviatūra viename telefone. Pristatydama Nokia X3-02 telefoną Nokia pažymėjo, kad tai „Touch and Type“ mobilusis telefonas, o tai reiškia, kad norint galima naudoti jutiklinį ekraną, o jeigu tam nėra nuotaikos galima naudoti paprastą klaviatūra. Šis mobilusis telefonas taip pat yra pirmasis jutiklinis telefonas naudojantis Nokia S40 programinę įrangą. Nors šis mobilusis telefonas ir neturės galingos operacinės sistemos tačiau Wi-fi, 3G su HSDPA, Bluetooth ir USB jungtis daro šį telefoną labai patrauklų. Muzikos mylėtojams taip pat patiks 3,5 mm audio jungtis.

 

Nokia X3-02

     Nokia X3-02 jutiklinis ekranas nedidelis lyginant su šios dienos standartais, tik 2,4 colio. Dėl mažo ekrano, telefono valdymas gali tapti kančia, taigi reikia tikėtis, kad Nokia pasistengė taikydama vartojo sąsaja šiam modeliui. Ekranas palaikys QVGA rezoliucija, o tai taip nėra stebuklinga.

     Dar vienas išskirtinis šio modelio bruožas tai jo plonumas. Šio modelio storis vos 9,6 mm. 5 MP foto kamera taip pat šiam modeliui padės konkuruoti rinkoje. Nokia X3-02 turėtume pamatyti rugsėjo mėnesio gale.

Nokia X3-02 pristatantis video filmukas