UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

      Naršydami internetu radome kelis modelius kurių oficialiai taip niekas ir nepristatė. Nors spaudos konferencijos metu šie modeliai ir nebuvo pristatyti, tačiau jų aprašymai jau yra gamintojų puslapiuose, taigi spėjame, kad jie jau išleisti. Mes jau rašėme apie pigų LG KS365 su pilna QWERTY klaviatūra, išsistumiančia iš šono. Šio modelio funkcijos ne ką skiriasi nuo šio modelio pirmtako KS360. Šis modelis turės 2,4 colio lietimui jautrų ekraną, dviejų MP foto kamerą, galimybę jungtis prie interneto EDGE ryšiu, FM radiją bei microSD kortelę. Vienintelis šių dviejų modelių skirtumas, tai pakeistas dizainas.

 

LG KS365 LG GD550 Samsung S5530
LG KS365 • LG GD550 • Samsung S5530

    

     Kitas LG modelis, kurio taip niekas tinkamai ir nepristatė, buvo LG GD 550. Šis modelis turės 2,4 colio, QVGA rezoliucijos TFT ekraną, penkių MP foto kamerą, 3G ryšį(HSDPA), Bluetooth, FM radiją bei vietą microSD kortelei. Pats modelis bus pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Metalinis korpusas suteiks šiam modeliui tvirtumo, o nesibraižančio stiklo ekranas suteiks ilgaamžiškumo.

     Paskutinis modelis tyliai įėjęs į rinką yra Samsung S5530. Šis mažas slankiojantis telefonas primina senus gerus laikus kai žmonės mobilųjį telefoną naudojo tik skambinimui. Šis modelis turės 2.2 colio, QVGA rezoliucijos ekraną, 3,2 MP foto kamerą, Bluetooth, FM radiją bei vietą microSD kortelei iki  16GB.

     Nėra tikslios informacijos kada šie modeliai pasieks parduotuvių vitrinas tačiau spėjama, kad tai ilgai neužtruks.