UAB "Telearena" superka mobiliuosius telefonus, gali atlikti keitimą vieno modelio kitu, bei naudotą pakeisti nauju.
8 650 41150
Kanto g. 19-1, Kaunas

     Sukūrusi pirmąjį dviejų branduolių procesorių naudojantį mobiliųjų telefoną LG kompanija pakliuvo į naujienų pirmuosius puslapius. Tokios žinios turėtų padėti kompanijai prisijungti prie tokių protingųjų telefonų gigantų kaip Samsung bei HTC. Naujasis LG modelis vadinsis LG Optimus 2X ir turės didžiulį 4 colių, 800 x 480 raišką naudojantį ekraną bei 1GHz „Tegra 2“ dviejų branduolių procesorių, kuris teoriškai gali padaryti mobilųjį telefoną iki dviejų kartų greitesnį.

     Be jau visiems įprastų žaisliukų, kaip GPS imtuvas ar Wi-fi, šis modelis turės 8 MP foto kamerą bei 1.3 MP kamerą priekyje, skirtą vaizdo skambučiams. Taip pat kalbama, kad šio modelio kamera galės įrašinėti 1080p raiška. Tai būtų nemažas laiptelis aukštyn lyginant su kitais protingaisiais telefonais. LG Optimus 2X taip pat  bus su 8 GB vidine atmintimi bei papildoma vieta atminties kortelei.

 

     Baterija taip pat neturėtų būti šio mobiliojo telefono silpnoji vieta, kadangi telefono pakuotėje bus 1500 mAh baterija, kuri tinkamai turėtų pasirūpinti mobiliojo telefono energijos poreikiais.

     LG Optimus 2X pradžioje turėtų pasirodyti su Android v2.2  operacine sistema tačiau LG žada, kad netrukus bus atnaujinta iki Android v2.3.

 

 

     LG kompanija nebuvo dideli žaidėjai protingųjų telefonų rinkoje. Vienintelis šios kompanijos pasisekimas buvo 2010 metais su pigesniais modeliais tokiais kaip, LG GT540 bei neperseniausiai pasirodžiusiu P500. Tačiau, 2011 m. pirmąjį ketvirtį, pasirodantis Optimus 2X gali sumaišyti visas kortas dabartinėje protingųjų telefonų rinkoje. Pirmiausia šis modelis pasirodys Korėjoje paskui ir Europos valstybėse.

 

Šaltinis: čia